Akıllı Lipoliz ile Vücut Şekillendirme

Doktorunuza Sorun

Size yardımcı olmak bizi çok mutlu eder. Ekibimizdeki danışmanlarımız size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

oktorunuza Sorun
Son Eklenen Haberler
Kategoriler
Akıllı Lipoliz ile Vücut Şekillendirme

Akıllı Lipoliz ile Vücut Şekillendirme

Akıllı lipo
Tıp dünyasının kadınlara bıçak altına yatmadan bölgesel yağlardan kurtularak istedikleri vücuda kısa sürede sahip olmalarını sağlayan bir yöntemidir. Kadınlar bu yöntem sayesinde bıçak altına yatmadan ve ameliyat risklerine maruz kalmadan bölgesel olarak zayıflayarak fazla kilolarından kurtulabilirler.

İlerleyen estetik uygulamaları sayesinde akıllı lipo​ yöntemi uygulanarak liposuction sonrası oluşabilen deride deformasyon ve çökme gibi oluşumlar tamamen ortadan kaldırılmakta ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanız sağlanmaktadır. Akıllı lipo​ yönteminde bölgesel yağlar deri üzerinden parçalanıp vücuttan doğal yollar ile atılması sağlanır.

Smart lipo yöntemi ile cilt üzerinde hasar meydana gelmez ve cildiniz kısa sürede sıkılaşarak istediğiniz forma gelir.

-Popo estetiği​:
Kadın vücudunda en önemli bölgelerden biri olan popo, vücutta kilo alımında en çabuk bozulan alanlardan birisidir. Popo estetiği​ kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği estetik operasyonlarının başında yer almaktadır. Popoestetiği ​ile poponuzu ister büyütebilir, isterseniz de küçültebilirsiniz. İstediğiniz düzgün kıvrımlara sahip olmak oldukça basit bir operasyon ile gerçekleşmekte ve işlem sonrasında kısa sürede günlük hayatınıza dönebilmektesiniz.

Popo estetiği​ sırasında genellikle kişinin kendi yağı kullanılıyor ancak yağın yetersiz olduğu durumlarda FDA onaylı dolgu maddeleri kullanılmaktadır . Kullanılan dolgu malzemeleri kesinlikle vücuda zarar vermeyen içeriklerden oluşur, poponuzun daha dik, dolgun ve doğal görünmesini sağlar.

- Karın germe​:

Ani kilo alıp vermeden kaynaklanan karın sarkmalarından karın germe ​işlemi ile kısa sürede kurtulabilir ve hayalinizdeki dümdüz karna sahip olabilirsiniz. Karın germe​ işleminde deforme olan karın bölgesi ve zayıflamış karın kasları gerdirilerek sıkılaştırılır ve yeni bir göbek deliği oluşturulur . Operasyon sonrası göbek altında oluşan iz tamamen kaybomasa da bir yılın sonunda cilt rengi normale döner ve daha az belirgin hale gelir . Ameliyat izi genellikle iç çamaşırın altında kalacak şekilde yapıldığından kişiyi görsel olarak rahatsız etmez . Annelik estetiği​ ile kadınlar doğum sonrasında oluşan karın sarkmalarını ve deformasyonları hayatlarından tamamen çıkartabilirler.

Annelik estetiği​ doğumdan sonra oluşan karın bölgesindeki sarkmaları toparlamak, cildi sıkılaştırmak ve doğum izlerini ortadan kaldırmak için yapılmaktadır. Annelik estetiği​ doğumdan sonra kadınların istediği zaman gerçekleşebilmekte ve kısa bir işlem ile yapılmaktadır. Annelik estetiği​ annelerin emzirme gibi fonksiyonlarına zarar vermez, anne ve bebek sağlığına olumsuz bir etki yaratmaz
Share this Post

Yorum Yazın

Aklınızdaki sorular için hemen şimdi

Dr Berker Büyükgüral ile İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve randevu için: Telefon: +90 212 291 3565 Mobil: +90 532 644 0148

Maçka Caddesi, Bronz Sokak, Başarı Apt No:1 Daire:5 Kat:1 Harbiye Mah. Nişantaşı – İstanbul / TÜRKİYE