Popo Estetiği ( Yağ Enjeksiyonu)

Doktorunuza Sorun

Size yardımcı olmak bizi çok mutlu eder. Ekibimizdeki danışmanlarımız size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

oktorunuza Sorun
Son Eklenen Haberler
Kategoriler
Popo Estetiği ( Yağ Enjeksiyonu)

Popo Estetiği ( Yağ Enjeksiyonu)

Kalça; kadın vücudu estetiğinde en çok önem verilen bölgelerden birisi. Kadın vücudunun popo estetiği açısından mükemmel olabilmesi için dolgun ve sıkı kalçalara sahip olmak gerekiyor. Günümüzde kadınların estetik konusunda en çok ilgilendikleri konu ise popo estetiği. Popo estetiği; yapısal veya yaşlanmaya bağlı olarak kalça dolgunluğunu kaybetmeye başlayan  kişilerin    kalça kusurlarının giderilmesinde tercih edilen estetik türüdür. Bu işlem Lazer lipo ile hastanın vücudundan  alınan yağlar ile yapılıyor . Bu sayede  hasta istediği büyüklükte dolgun, sıkı ve şekilli bir popoya sahip oluyor .

Popo dikleştirme Avantajları
Popo dikleştirme ve  popo şekilllendirme  işlemleri sayesinde daha dolgun kalçalara sahip olunuyor. Kalçalara diri bir görünüm kazandıran popo dikleştirme aynı zamanda selülitin sebep olduğu çukur görüntüyü minimum seviyeye indiriyor .  Popo dikleştirme işlemlerinin en büyük avantajı ise kişinin  kendisine  olan güveninin artırmasıdır .

Kalçalarda brezilya poposu görünümüne sahip olmak tüm kadınların hayali. Brezilya poposu olarak bilinen sıkı ve dik kalçalara sahip olmak artık hayal değil. Brezilya poposu estetiği sayesinde bulunduğunuz ortamlarda ilgi odağı haline gelebilirsiniz . Popo yağ enjeksiyonu işleminin kalıcılığı 5-8 yıldır . Fiziksel yapısı ne olursa olsun herkese uygulanabilir .

Kalça estetiği Tedavi Süreci
Kalça estetiği operasyonu  sonrasında kişi ertesi gün  taburcu ediliyor. Kalça estetiği işlemlerinde iyileşme 7 ile on günde gerçekleşiyor. Kalça estetiği operasyonundan  sonra bir ay süreyle  özel bir korse kullanılması gerekiyor. Operasyon sonrası yatış pozüsyonu 3 hafta süreyle yüzüstü olmalıdır . Otururken ise simit kullanımı konfor açısından önerilir .
Share this Post

Yorum Yazın

Aklınızdaki sorular için hemen şimdi

Dr Berker Büyükgüral ile İletişime Geçin

Detaylı bilgi ve randevu için: Telefon: +90 212 291 3565 Mobil: +90 532 644 0148

Maçka Caddesi, Bronz Sokak, Başarı Apt No:1 Daire:5 Kat:1 Harbiye Mah. Nişantaşı – İstanbul / TÜRKİYE