//Liplift Nedir ?

Liplift Nedir ?

Dudak estetiği; kadınların dış görünümleri ve yüz çekicilikleri için oldukça büyük önem taşıyan bir kavram. Her ne kadar dudak estetiği işlemleri denildiği zaman akla ilk olarak silikon işlemleri gelse de artık dudak estetiğinde  oldukça farklı ve etkili yöntemler tercih ediliyor. Günümüzde liplift olarak adlandırılan teknikle gerçekleştirilen dudak askılama  işlemleri bayanlar için kalıcı bir güzellik sağlıyor.

Liplift Nedir?

Dudak estetiği alanında devrim yaratan liplift işleminde kesi  burun dibinden yapılıyor . Kalıcı dudak estetiği görünümü sağlayan liplift yani dudak askılama işlemi dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de çok sık olarak uygulanmaya başlamıştır .

Dudak askılama işlemi yapısal veya yaşa bağlı olarak  içeri doğru kıvrılmış olan ince dudakların daha dik ve volümlü durmasını sağlıyor ayrıca burun ve dudak arası mesafeyi kısaltılarak altı oran yakalanabiliyor ,daha çekici ve güzel bir dudağa sahip olunabiliyor .

Liplif işlemi sırasında kişi daha da dolgun bir dudak görünümü  isterse dolgu maddekleri ile kombine edilebiliyor. .

Liplift işlemi klinik ortamında lokal anestezi altında yapılıyor ve işlem süresi 1 saattir . Yatış gerektirmeyen Liplift işlemi sonrası  ve hasta direk evine dönebilir . İki ile altı hafta arasında tam iyileşme sağlanmış olur .

By | 2017-06-04T15:12:51+00:00 Haziran 5th, 2017|Tr|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin

11 − 10 =