//Neden Akıllı Lipoliz ?

Neden Akıllı Lipoliz ?

Güzelliği gölgeleyen fazla yağlar hanımların her zaman korkulu rüyası olmuştur. Günümüz teknolojisinde sağlık alanında inanılmaz teknikler geliştirildi. Bunlardan biri de Akıllı lipoliz​ olarak bilinen bölgesel incelme yöntemidir. Akıllı Lipoliz sistemi yağ hücrelerini en etkili şekilde parçalayarak bölgesel olarak bir türlü erimeyen yağların kısa sürede ve kolayca vücuttan kalıcı olarak atılmasını sağlar .

Akıllı Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Spor ve diyete rağmen bölgesel yağlanmalardan kurtulamayan kişilerin arzu ettikleri vücut hatlarına ve kıvrımlarına kavuşabilmeleri için akıllı lipoliz​en ideal yöntemdir . Ayrıca doğuma,yaşlanmaya , ani kilo alış verişine bağlı olarak elastikiyet kaybı yaşayanlara veya ,popo sarkması ,selülit ve ayak bileği kalınlığından şikayetçi olanlara uygulanır.

Akıllı La​z​er Lipoliz ve Vaser ​Liponun​ Farkı​ nedir?

Cilt sıkılaştırma etkisi olmayan vaser ​lipo​​ yalnızca bir yağ alımı işlemidir. Oysa akıllı lazer lipoliz yağ ​alımı​​işleminin yanı sıra kollajen üretimini tetiklediği için cildi germe ve toparlama özelliğine de sahiptir .Lazer lipoliz yağ hücrelerini etkili bir şekilde ve kalıcı olarak parçalarken ,Vaser lipo ile parçalanan yağ hücreleri kilo alımına bağlı olarak zamanla genişleyebiliyor ve kişi eski haline geri dönebiliyor. Vaser lipo sonrası vücutta ödem,şişlik ve morarma maksimum seviyede olurken ,Lazer lipo sonrası ödem,şişlik ve morluk minimaldir. Bu sebeple Ultrasonik liposuction ​olarak bilinen vaser lipo günümüzde akıllı laser lipolize göre daha az tercih edilir olmuştur .

 Akıllı Laser Lipoliz Ağrılı ​bir işlem midir ?

Akıllı lazer lipoliz işlemi bölge genişliğine ve sayısına bağlı olarak lokal veya genel anestezi altında yapıldığından işlem sırasında hasta her hangi bir ağrı hissetmez ​. İşlem sonrası oluşabilecek ağrılar ise ağrı kesiciler ile giderilebilecek seviyede olur .

 Karın Germe​ yerine Lazer lipoliz yapılabilir mi ?

Karın germe işlemi karnın ön kısmındaki fazla yağların ve sarkık derinin alındığı ve gevşemiş olan karın kaslarının gerilerek sağlamlaştırıldığı cerrahi bi girişimdir . Sarkmış ve deforme olmuş olan karın bölgesine Karın germe yerine lazer lipoliz ne yazık ki yeterli olmayacaktır.

Akıllı Laser Lipolizle Bacak Estetiği

Orta düzey bacak yağlanmasında bacak estetiği ​için akıllı laser lipoliz uygulanmaktadır. Kol ve bacak yağlanmalarında ve orta düzey cilt sarkmalarında akıllı laser lipolizle oldukça yüz güldürücü sonuçlar alınmaktadır.

Smartlipo ve Slimlipo

Akıllı laser lipolizden sadece kullanılan watt cinsi olarak farklı olan smart lipo​, yine yağ dokularını yok eden bölgesel incelme yöntemdir. Slimlipo da ​lazer lipoliz gibi bölgesel yağları yok etmekle kalmaz, cildi toparlar ve elastikiyet kazandırır.

By | 2017-05-28T22:45:35+00:00 Mayıs 30th, 2017|Tr|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin

thirteen + 8 =